Exilis Znojmo
 

  O nás | Ceník | Proměny | Fotogalerie | Otázky a odpovědi | On-line dotazník | Kontakt

Neinvazivní bezbolestná liposukce

Facelifting

Trvalá depilace

Lymfodrenáže

Fitness - vibrační plošina

Akce

  Zbavte se tukových polštářků, únavy v obličeji a chloupků!
 

NOVINKA – CENY DOLŮ !! Chloupky také!

Exilis Znojmo - otázky a odpovědi

Dotazy k liposukci

 

Na jakém principu funguje liposukce metodou Exilis?

 

V našem salonu užíváme liposukci, která pracuje na principu radiofrekvence a ultrazvuku. Při této kombinaci dochází k postupnému uvolňování tuků do mezibuněčného prostoru a tělo má dostatek času tyto odpadní látky dále zpracovat. S tímto přístrojem pracují i lékaři, což také mluví za vše. Navíc v časopise, který se zabývá testováním různých produktů, vyšel nedávno závěr, že námi užívaná liposukce patří mezi opravdu bezpečné. Zdraví našich klientů je pro nás na prvním místě a na těchto základech stavíme naši pověst. 


 

Komu je Exilis určen?

Exilis je určen pro všechny zdravé lidi nad 18 let, kteří si chtějí zdokonalit postavu a zbavit se přebytečných tukových polštářů.


 

Co bude po EXILIS terapii ubývat – hmotnost nebo objem?

Po absolvování celé terapie zaznamenávají klienti hlavně objemový úbytek – EXILIS je primárně zaměřen na redukci tukové tkáně a tvarování postavy.


 

Jak mohu zvýšit efekt terapie?

Ideální je kombinovat s lymfodrenáží, například pomocí prostřednictvím přístrojové lymfordrenáže BTL Lymphastim. Lymfodrenáž detoxikuje organismus a podpoří celkový metabolismus včetně odbourávání produktů lipolýzy. Vhodný je samozřejmě zdravý životní styl, přiměřený pohyb a lehce zvýšený pitný režim.


 

Je třeba dodržovat nějakou speciální dietu?

Nejdůležitější je dodržovat pitný režim po celou dobu ošetřování Exilisem. Všeobecně se doporučuje i střídmá, vyvážená a pravidelná strava s omezením tučných jídel a sladkostí. Jinými slovy dodržování vyváženého jídelníčku.


 

Je efekt trvalý?

Efekt je dlouhodobý při zachování zdravého životního stylu.


 

Kolikrát do roka si můžu kúru zopakovat?

Zpravidla platí, že je třeba dodržet odstup alespoň 2 měsíce mezi jednotlivými cykly terapií.


 

Nahradí skutečně Exilis klasickou liposukci?

Exilis je v mnoha ohledech šetrnější než klasická či tumescentní liposukce, kde je sice úbytek patrný prakticky ihned, ale stav pacienta po výkonu vyžaduje rekonvalescenci a omezení některých běžných činností. Mohou se vyskytnout i nerovnosti ošetřené oblasti či další nežádoucí efekty. Exilis naproti tomu nevyžaduje žádnou rekonvalescenci, ošetření je rychlé a příjemné. Výsledek se dostavuje postupně, zmenšení objemu tukových buněk (lipolýza) probíhá přirozenou cestou.


 

Dotazy k faceliftingu

Kdo může podstoupit ošetření Exilisem?

Exilis Face je určen pro všechny, kdo se chtějí zbavit vrásek, pro klientky, jejichž pleť ztrácí elasticitu a pro všechny, kteří si chtějí udržet mladistvý vzhled.


 

Jakým způsobem Exilis funguje?

Exilis působí ultrazvukovým vlněním a radiofrekvencí na kolagenové struktury a restartuje jejich novou tvorbu. Tím vzniká liftingový efekt u povadlé pleti a vyhlazení vrásek u pleti mladší.


 

Kdy uvidím efekt?

Klientky se cítí příjemně bezprostředně po ošetření, kdy samy objektivně vidí, že pleť vypadá svěžeji a zdravěji. Dlouhodobý a výrazný efekt se dostavuje postupně. Obvyklé je absolvování cca pěti až šesti ošetření.


 

Jak často musím chodit na ošetření?

Ideální je ošetření absolvovat 1 x týdně po dobu 5 – 6 týdnů.


 

Jak dlouho efekt vydrží?

Předpokládaná délka trvání efektu je cca 1 rok. Závisí ovšem na okolních vlivech, stresu, kouření, celkovém životním stylu…


 

Mohli byste mi pomoci i s jiným problémem, než odstraňováním tuků?

 

Nabízíme širokou škálu ošetřní. Například nyní v zimních měsících doporučuji začít s permanentní depilací, léčbou akné nebo odstraňováním pigmentových skvrn, či žilek. To vše pomocí IPL světla (intenzivní pulzní světlo). Během roku si můžete udržet pevnou postavu lymfodrenážemi a také cvičením na vibrační plošině. Umíme si poradit i s vráskami.

 
 
 

 

 

Navigace: neinvazivní bezbolestná liposukce  |  facelifting  |  trvalá depilace  |  lymfodrenáže  |  fitness - vibrační plošina  |  akce

 

 
 

Copyright © Exilis Znojmo - 2010   |   Všechna práva vyhrazena!   |   Odkazy / Partneři

Tvorba webových stránek Brno, Znojmo